Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 17 inch staggered alloy wheels ] αγώνας 24 προϊόντα.
4×4 αυτοκίνητο 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 4×4 αυτοκίνητο 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6x139.7 2500LBS τρίκλισε 17 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας για Range Rover
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αργίλιο ίντσας 6x139.7 6x114.3 4x4 περιβάλλει τις ρόδες με το ανώτατο φορτίο 2500LBS |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | A356.2 |
A356.2 κράμα αργιλίου 4 τρύπα 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρικό νέο σχέδιο 15 εργοστασίων 16 17 18 19 μαύρο πλαίσιο ροδών κραμάτων αυτοκινήτων 20 ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
5 μίλησε το θετικό προσώπου μηχανών ET 5×120 17 ίντσα τρίκλισε τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 15 16 17 18 ίντσα 5 μίλησε τα πλαίσια ροδών κραμάτων θετικών προσώπου μηχανών ET 5x120 για το αυτοκί |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου συνήθειας 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Το προσαρμοσμένο μέγεθος 17 κράμα αργιλίου 18 αυτοκινήτων κυλά aftermarket 17 ίντσας το πλαίσιο ροδώ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
ΜΕΣΩ του τρικλισμένου πλαισίου ροδών κραμάτων αργιλίου 15 X 8 ίντσα
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη 100000km εξουσιοδότηση |
17 18 19 20 22 τρικλισμένες ίντσες ρόδες κραμάτων για το ιαπωνικό αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | 17x7.5 οι ρόδες ίντσας με την τακτοποίηση pcd 6x139.7 για το ιαπωνικό κράμα αυτοκινήτων σχεδίου αυτο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Σφυρηλατημένο αντίγραφο κράμα αργιλίου 5×114.3 19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένη ρόδα 5x114.3 αργιλίου συνήθειας ροδών κραμάτων αντιγράφου σχέδιο 19 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου αντιγράφου 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | ρόδα 17 αντιγράφου ροδών αργιλίου του 2020 18 19 πλαίσιο ροδών κραμάτων 20 ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

