Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
πλαίσια ροδών κραμάτων αυτοκινήτων τρυπών 18inch 19inch 5 για Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Λήξη: | Μαύρος πυροβόλο όπλο γκρίζο |
Το κράμα αργιλίου PCD 5x150 από το δρόμο κυλά το πλαίσιο φορτηγών 17 ίντσας
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Κράμα αργιλίου 6 τρύπα 4x4 από τα οδικά πλαίσια με το χρώμιο Rivetrs
| PCD: | 139.7mm, 150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Καθολικές αυτοκινήτων 17×9 6 ρόδες κραμάτων τρυπών πετώντας με Beadlock
| Όνομα προϊόντων: | Καθολικές αυτοκινήτων 17×9 6 ρόδες κραμάτων τρυπών πετώντας με Beadlock |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Aftermarket ρόδες κραμάτων αντιγράφου για τη ζωγραφική του Land Rover
| Όνομα προϊόντων: | Νέες Aftermarket σχεδίου ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου πλαισίων κραμάτων για το Land Rover |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
Aftermarket κράμα αργιλίου 19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 Aftermarket αργιλίου 22 ιντσών πλαίσια ροδών κραμάτων με PCD 5x108 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
17 18 Aftermarket αγώνα ίντσας 5×100 5×112 5×114.3 πλαίσια κραμάτων
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
5 μίλησε το θετικό προσώπου μηχανών ET 5×120 17 ίντσα τρίκλισε τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 15 16 17 18 ίντσα 5 μίλησε τα πλαίσια ροδών κραμάτων θετικών προσώπου μηχανών ET 5x120 για το αυτοκί |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
A356.2 κράμα αργιλίου 4 τρύπα 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρικό νέο σχέδιο 15 εργοστασίων 16 17 18 19 μαύρο πλαίσιο ροδών κραμάτων αυτοκινήτων 20 ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 πετώντας ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας 5X114.3 για το πλαίσιο αυτοκινήτων
| όνομα προϊόντων: | 18 ίντσας εργοστασίων άμεσες αυτοκινήτων πλαισίων 5X114.3 αργιλίου ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων πετώντ |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |

