Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] αγώνας 144 προϊόντα.
PCD 19 20 22 ίντσα 6×139.7 17 από τα πλαίσια οδικών κραμάτων 4x4
| Όνομα προϊόντων: | SUV 4X4 17 19 20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων ροδών PCD 6X139.7 κραμάτων πλαισίων αυτοκινήτων 22 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6 τρύπα 20 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
TS16949 cOem 18 ίντσας πλαισίων συνήθειας αποδεκτός για το ελαφρύ φορτηγό SUV
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Λήξη: | Ο Μαύρος, σχολιάζει Black+Milling Window+Chrome Rivetrs |
TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 ρόδες κραμάτων pCD τρυπών
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
17 αυτοκίνητο πλαίσιο ροδών ίντσας 5×114.3
| Όνομα προϊόντων: | Το εργοστάσιο της Κίνας παρείχε 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων αντικατάστασης cOem ίντσας 5x114.3 για |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Συνήθεια 4X4 από το δρόμο σφυρηλατημένες ρόδες αυτοκινήτων 22 ιντσών 5*120
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

