Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ customized forged alloy wheel ] αγώνας 212 προϊόντα.
Κατηγορία του S 16 πετώντας ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων τρυπών ίντσας 5x139.7 5
| όνομα προϊόντων: | Χονδρική 2019 της Κίνας νέα κατηγορία 16 17 ίντσα 5 σχεδίου s κατασκευαστών ρόδες κραμάτων αυτοκινήτ |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| Χρώμα: | χαλκός |
Αντικατάσταση cOem 17 ίντσα 18 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας 5x114.3
| Ονομασία προϊόντος: | Ζάντες αλουμινίου προσαρμοσμένες 17 ίντσες Νέο αυτόματο σχέδιο ζάντες 18 ιντσών ζάντες κράματος αυτο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4 κομμάτια |
17 ίντσα 18 πετώντας ρόδες κραμάτων χαλκού ίντσας 5x100 5x120
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πώληση 17 18 aftermarket ροδών κραμάτων ίντσας 5x100 5x120 πλαίσιο ροδών έκανε στην Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
19 ίντσας αυτοκινήτων καθολικά πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου πετώντας με PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πολυ ρόδα 5 κραμάτων PCD σφυρηλατημένες τρύπες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
5x127 5x114.3 πετώντας κραμάτων ροδών A356.2 πλαίσιο ροδών αργιλίου αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Η συνήθεια αργιλίου 17 νέα αυτόματα πλαίσια ροδών σχεδίου ίντσας κράμα αυτοκινήτων 18 ίντσας κυλά το |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4 κομμάτια |
20x9 σφυρηλατημένη αλουμίνιο ρόδα 20 ίντσας αυτοκινήτων πετώντας ροδών κραμάτων
| Υλικό: | Νέο σχέδιο 20x9 ρόδες κραμάτων ροδών αυτοκινήτων 20 ιντσών |
|---|---|
| MOQ: | 4pcs |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
TS16949 Benz το κράμα αυτοκινήτων αντικατάστασης 22x10 κυλά το πλαίσιο
| Όνομα προϊόντων: | TS16949 Benz το κράμα αυτοκινήτων αντικατάστασης 22x10 κυλά το πλαίσιο |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
τα πλαίσια ροδών 4x4 κραμάτων αντιγράφου 5x112 Audi αναμιγνύουν τις ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 5x112 τα πλαίσια ροδών 4x4 audi αντιγράφου αναμιγνύουν τις ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
6 Lugs το κράμα αργιλίου κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για το ταχύπλοο σκάφος εδάφους του Τακόμα f150 TOYOTA
| όνομα: | Το κράμα κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για τη TOYOTA Τακόμα 4Runner |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | Πολλά χρώματα, υποστηρίζουν επίσης προσαρμοσμένος |

