Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 17 inch 4x4 wheels rims ] αγώνας 119 προϊόντα.
Εξατομικεύσιμες Aftermarket MAG 5x160 PCD ρόδες από τη ροή Formming
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket MAG 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τύπος τροχού: | νέο σχέδιο |
PCD 19 20 22 ίντσα 6×139.7 17 από τα πλαίσια οδικών κραμάτων 4x4
| Όνομα προϊόντων: | SUV 4X4 17 19 20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων ροδών PCD 6X139.7 κραμάτων πλαισίων αυτοκινήτων 22 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
τα πλαίσια ροδών 4x4 κραμάτων αντιγράφου 5x112 Audi αναμιγνύουν τις ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 5x112 τα πλαίσια ροδών 4x4 audi αντιγράφου αναμιγνύουν τις ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Χρυσός 9 ίντσα πλαίσια 6 20 ιντσών Lug για τις επαναλείψεις ελαφριών φορτηγών SUV
| όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 20 ίντσα |
A356.2 κράμα αργιλίου 5x114.3 6x139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 2021 νέες πλαϊνές ρόδες ροδών 5x114.3 6x139.7 κραμάτων σχεδίου 4x4 |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
9 ίντσα 16 πλαϊνές ρόδες τζιπ καρφιών χρωμίου πλαισίων χρωμίου ίντσας
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| λέξη κλειδί: | Σχέδιο πλέγματος με τα καρφιά χρωμίου |
| Λήξη: | καρφιά καραμελών red+chrome |
Συνήθεια 4X4 από το δρόμο σφυρηλατημένες ρόδες αυτοκινήτων 22 ιντσών 5*120
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
Σφυρηλατημένο αντίγραφο κράμα αργιλίου 5×114.3 19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένη ρόδα 5x114.3 αργιλίου συνήθειας ροδών κραμάτων αντιγράφου σχέδιο 19 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
A356.2 το υλικό πέντε μίλησε 4x4 από τα οδικά πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |

