Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 17 inch 4x4 wheels rims ] αγώνας 119 προϊόντα.
Ταχύπλοο σκάφος εδάφους 20 ίντσα ρόδες κραμάτων αντιγράφου 21 ίντσας 5×150
| Όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένη 20 ίντσα JWL πλαϊνές ρόδες αντικατάστασης cOem 21 ίντσας 5x150 για το ταχύπλοο σκάφος ε |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
17 ίντσα 4 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων κραμάτων × 4 για Tundra της Toyota Τακόμα
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αυτοκίνητο κραμάτων ίντσας 4×4 6x139.7 κυλά τα πλαίσια για tundra της TOYOTA Τακόμα |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2022 |
| Χρώμα: | ματ μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Πέντε μίλησαν το βαθύ κοίλο 6 πλαίσιο ροδών τρυπών 6x114.3 πλαϊνό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x114.3 18 πλαίσια αργιλίου συνήθειας ίντσας, 4Runner 18 ρόδες ίντσας
| όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Υψηλής αντοχής σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων Gunmetal
| Όνομα προϊόντων: | Οι προδιαγραφές Kipardo 6061-T6 που προσαρμόστηκαν βούρτσισαν τις gunmetal σφυρηλατημένες ρόδες κραμ |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Χρυσός |
A356.2 4×4 SUV από τις οδικές ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | A356.2 4×4 SUV από τις οδικές ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
6x139.7 ρόδες 15mm ET JWL κραμάτων αυτοκινήτων 20 ιντσών 4X4 πιστοποιημένα
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου
| Όνομα: | 18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x150 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων πλάτος 9 ίντσας για την επανάλειψη Suv
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |

