Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 17 inch 4x4 wheels rims ] αγώνας 119 προϊόντα.
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC (1 ΣΎΝΟΛΟ) |
| Τύπος ροδών: | Καλό σχέδιο |
Αντίκτυπος - ανθεκτική 18 20 22 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Πλαϊνά πλαίσια ελαφριών φορτηγών ροδών 18 20 ρόδες κραμάτων 22 ιντσών 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
17 18 19 ματ μαύρα πλαϊνά πλαίσια ροδών ίντσας 6x139.7 4x4
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
18» τρικλισμένο πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου 19» 20»
| Όνομα προϊόντων: | WL τυποποιημένες 18» 19» 20» τρικλισμένες ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων αργιλίου για το χονδρικό εμπόρι |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 ίντσα PCD 5X150 SUV 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x114.3 6x139.7 4x4 για τη TOYOTA FJ πιό cruisier
| Όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το πρόσωπο μηχανών σφυρηλάτησε το πετώντας πλαίσιο κραμάτων 19 ίντσας κατάλληλο για τη BMW
| Όνομα προϊόντων: | Πολυ Aftermarket προσώπου μηχανών μεγέθους μαύρο πετώντας πλαίσιο αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
Το Muti μίλησε 17 πρώτη ύλη πλαισίων A356.2 ροδών κραμάτων ίντσας την πλαϊνή
| Όνομα: | 17~20 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |

