Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
COem 18 ίντσας 5X120 5x112 μαύρες ρόδες κραμάτων σφυρηλατημένων κομματιών πετώντας
| όνομα προϊόντων: | 18 19 Aftermarket cOem σφυρηλατημένων κομματιών κραμάτων αργιλίου χρώματος 20 ιντσών 5X120 5x112 μαύ |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 60PCS |
PCD πλαίσια κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 6×139.7 20 για το ΔΑΣΟΦΎΛΑΚΑ ROVER
| Όνομα προϊόντων: | Νέο σχέδιο 20 ρόδες αντιγράφου πλαισίων PCD 6x139.7 αργιλίου 22 ιντσών για το αμερικανικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Οικονομικές στην κατανάλωση βενζίνης 18 19 ρόδες κραμάτων αντιγράφου 20 ιντσών
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Κοίλη λεπτή ακτίνα σπορ αυτοκίνητο 15 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας
| όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
5x120 σφυρηλατημένες Aftermarket ρόδες 42mm κραμάτων αργιλίου ET
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
18 ίντσα 66.56mm σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου αντιδιαβρωτικές
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ασημένιο προσαρμοσμένο ρόδες χρώμα κραμάτων αργιλίου λήξης PCD σφυρηλατημένο 5x114.3
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πολυ ρόδα 5 κραμάτων PCD σφυρηλατημένες τρύπες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |

