Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch offroad wheel rims ] αγώνας 66 προϊόντα.
5 ρόδες κραμάτων αντιγράφου τρυπών 17×7 PCD5×114.3
| Εμπορικό σήμα: | KIPARDO |
|---|---|
| Όνομα: | Πλαίσια κραμάτων αργιλίου |
| Υλικό: | Α356.2 |
6 πλαϊνή 6x139.7 τρυπών ρόδα κραμάτων αργιλίου ροδών κραμάτων για τη διάβαση της TOYOTA
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x139.7 βαθιές κοίλες 6 πλαϊνές ρόδες αργιλίου τρυπών
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6 Lugs το κράμα αργιλίου κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για το ταχύπλοο σκάφος εδάφους του Τακόμα f150 TOYOTA
| όνομα: | Το κράμα κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για τη TOYOTA Τακόμα 4Runner |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | Πολλά χρώματα, υποστηρίζουν επίσης προσαρμοσμένος |
20 η ίντσα 6 Lugs το πλαϊνό πλαίσιο Suv 6x139.7 5x150 4x4 επαναλείψεων κραμάτων για το Τακόμα
| Όνομα: | 17 18 19 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το φορτηγό ίντσας αυτοκινήτων 17x9 Suv κυλά το εξατομικεύσιμο χρώμα 130mm PCD
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Αντίκτυπος - ανθεκτική 18 20 22 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Πλαϊνά πλαίσια ελαφριών φορτηγών ροδών 18 20 ρόδες κραμάτων 22 ιντσών 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
JWL ΜΈΣΩ 17x8 16x8 6x139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια με Pcd
| Όνομα προϊόντων: | πλαϊνή ρόδα ροδών 16x8 17x8 του 2021 καυτή πωλώντας 4x4 πλαϊνή με το πλαίσιο αυτοκινήτων ροδών κραμά |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών
| όνομα προϊόντων: | Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| Χρώμα: | χαλκός/ο Μαύρος |
Χρυσός 9 ίντσα πλαίσια 6 20 ιντσών Lug για τις επαναλείψεις ελαφριών φορτηγών SUV
| όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 20 ίντσα |

