Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch offroad wheel rims ] αγώνας 66 προϊόντα.
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου Camry
| Όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένα 17» 18» πλαίσια αυτοκινήτων αντικατάστασης cOem JWL για Camry |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
aftermarket 2020 το αυτοκίνητο πλαισίων κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων κυλά το πλαίσιο 20 κραμάτων πλαίσιο κραμάτων 5x112
| Όνομα προϊόντων: | aftermarket 2020 το αυτοκίνητο πλαισίων κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων κυλά το πλαίσιο 20 κραμάτων πλ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 PCD ρόδες κραμάτων τρυπών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
17 ίντσα από τις ρόδες κραμάτων οδικού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 17 ίντσα από τις ρόδες κραμάτων οδικού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |

