Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 20 inch car wheel rim ] αγώνας 204 προϊόντα.
Ροή 19 Aftermarket MAG ίντσας ροδών που διαμορφώνει το πλαίσιο αυτοκινήτων αντικατάστασης cOem
| Όνομα προϊόντων: | Ροή 19 Aftermarket MAG ίντσας ροδών που διαμορφώνει το πλαίσιο αυτοκινήτων αντικατάστασης cOem |
|---|---|
| MOQ: | 1 σύνολο (PC 4) |
| Τύπος ροδών: | aftermarket MAG ρόδα |
Καύσιμα που σώζουν 18 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων 24 ιντσών VOSSEN
| Όνομα προϊόντων: | Καύσιμα που σώζουν 18 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων 24 ιντσών VOSSEN |
|---|---|
| Ύφος: | Νέο σχέδιο |
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, καφετής |
Το Kipardo 18 ίντσα 19 ίντσα κράμα 22 ίντσας εξαρτημάτων αυτοκινήτων κυλά τα πλαίσια με JWL ΜΈΣΩ πιστοποιημένου
| Όνομα προϊόντων: | Το Kipardo 18 ίντσα 19 ίντσα κράμα 22 ίντσας εξαρτημάτων αυτοκινήτων κυλά τα πλαίσια με JWL ΜΈΣΩ πισ |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Νέες aftermarket audi αντιγράφου πλαισίων PCD 5x114.3 5x120 αυτοκινήτων ίντσας σχεδίου 19x8.5 ρόδες κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Νέες aftermarket audi αντιγράφου πλαισίων PCD 5x114.3 5x120 αυτοκινήτων ίντσας σχεδίου 19x8.5 ρόδες |
|---|---|
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
| Σειρά προϊόντων: | πετώντας ρόδα, ροής, σφυρηλατημένη ρόδα |
18x8.5 Pcd 114,3 χυτές αργίλιο Aftermarket MAG ρόδες 5 τρύπες
| Όνομα προϊόντων: | Έτοιμος να στείλει 5 το κράμα αργιλίου τρυπών 18x8.5 pcd 114,3 πετάξτε aftermarket MAG της Bmw το πλ |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών
| όνομα προϊόντων: | Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| Χρώμα: | χαλκός/ο Μαύρος |
17 ίντσα 18 πετώντας ρόδες κραμάτων χαλκού ίντσας 5x100 5x120
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πώληση 17 18 aftermarket ροδών κραμάτων ίντσας 5x100 5x120 πλαίσιο ροδών έκανε στην Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 ρόδες κραμάτων pCD τρυπών
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC (1 ΣΎΝΟΛΟ) |
| Τύπος ροδών: | Καλό σχέδιο |

