Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 20 inch car wheel rim ] αγώνας 204 προϊόντα.
6x114.3 18 πλαίσια αργιλίου συνήθειας ίντσας, 4Runner 18 ρόδες ίντσας
| όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
15 ίντσα 4 προσαρμοσμένες τρύπα ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων μεγέθους, αυτοκίνητες ρόδες πλαισίων κραμάτων
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Το φορτηγό ίντσας αυτοκινήτων 17x9 Suv κυλά το εξατομικεύσιμο χρώμα 130mm PCD
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου 5×120 PCD ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου 5×120 PCD ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6x139.7 2500LBS τρίκλισε 17 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας για Range Rover
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αργίλιο ίντσας 6x139.7 6x114.3 4x4 περιβάλλει τις ρόδες με το ανώτατο φορτίο 2500LBS |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | A356.2 |
Προσαρμοσμένη ρόδα κραμάτων βημάτων σφυρηλατημένη χείλι 19 ίντσα για A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Υλικό: | Αργίλιο T6061 |
Σφυρηλατημένες Aftermarket MAG αντιγράφου κραμάτων αργιλίου ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρική aftermarket κραμάτων αργιλίου ροδών αντιγράφου τιμών εργοστασίων σφυρηλατημένη ρόδα πλαισίω |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Αυτοκίνητο 20 χρώματος χαλκού Aftermarket MAG 22 ιντσών 5×120 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητο 20 χρώματος χαλκού Aftermarket MAG 22 ιντσών 5×120 ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18 ίντσα 66.56mm σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου αντιδιαβρωτικές
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

