Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 20 inch car wheel rim ] αγώνας 204 προϊόντα.
πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Το με εμπορική επιτυχία πλαίσιο 17 αυτοκινήτων 18 19 20 21 22 ελαφρύ κράμα αργιλίου ίντσας 5x112 πέτ |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
| Μέγεθος: | 17 18 19 20 21 22 ίντσα 5x112 |
18 19 20 ίντσα 1 2 μαύρες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 3 κομματιών
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 ίντσα 1 2 μαύρες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 3 κομματιών |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τρύπα: | 5,6,8 |
Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Κράμα αργιλίου συνήθειας 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 4*4 πλαϊνές νέες ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων σχεδίου ροδών κραμάτων για τις ρόδες 20*9 MAG |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
17 ίντσα PCD 5X150 SUV 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Κοίλο 4X114.3 κυλά τις ρόδες κραμάτων αργιλίου επιβατικών αυτοκινήτων Suv πλαισίων
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | μαύρος |
JWL ΜΈΣΩ βουρτσισμένων των 20X12 πλαισίων ροδών cOem 4x4 πλαϊνών
| Όνομα προϊόντων: | JWL ΜΈΣΩ βουρτσισμένων των 20X12 πλαισίων ροδών cOem 4x4 πλαϊνών |
|---|---|
| Pcd: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
19 σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας για το επιβατικό αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | 19 σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας για το επιβατικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Τρύπα: | 5,6 |

