Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 20 inch car wheel rim ] αγώνας 204 προϊόντα.
Aftermarket βούρτσισε τις σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket βούρτσισε τις σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 φτηνό αργίλιο ίντσας 4x4 6x139.7 από τα πλαίσια οδικών φορτηγών
| Όνομα προϊόντων: | Φτηνό αργίλιο 17 σφυρηλατημένο ίντσα 4x4 από τα πλαίσια οδικών φορτηγών |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Τρύπα: | 5,6,8 |
19 ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις γερμανικές ρόδες αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | 19 ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις γερμανικές ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
17 18 Aftermarket αγώνα ίντσας 5×100 5×112 5×114.3 πλαίσια κραμάτων
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
Ρόδες κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων 20×8.5 20×10 PCD 5×120 M5 M6
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων 20×8.5 20×10 PCD 5×120 M5 M6 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |
Υψηλής αντοχής σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων Gunmetal
| Όνομα προϊόντων: | Οι προδιαγραφές Kipardo 6061-T6 που προσαρμόστηκαν βούρτσισαν τις gunmetal σφυρηλατημένες ρόδες κραμ |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Χρυσός |
Cusomized μαύρη λήξη 20 ίντσας ροδών cOem σφυρηλατημένη 5x112
| PCD: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Aftermarket 17 18 19 πλαίσια αυτοκινήτων αργιλίου ίντσας 5×120
| Όνομα προϊόντων: | ΚΑΥΤΗ υψηλή επίδοση 17 18 πώλησης ρόδα αυτοκινήτων 19 ίντσας με τα πλαίσια αργιλίου 5X120 |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2020 |
| Χρώμα: | Μαύρος |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |

