Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 20 inch car wheel rim ] αγώνας 204 προϊόντα.
Κοίλες 20x12 βαθιές κοίλες ρόδες κραμάτων PCD 6x139.7 για το ΤΖΙΠ TOYOTA
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες 20x12 suv ET πλαϊνό πλαίσιο -44, pcd πλαίσια κραμάτων 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου 20X9.5 20X8.5 για το Land Rover
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα αυτοκινήτων αντιγράφου κυλά το μέγεθος 20X8.5 20X9.5 19X8.5 19X9.5 σόι-1022 για το Land Rov |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Land Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
ΜΕΣΩ των σφυρηλατημένων ροδών 40mm κραμάτων αργιλίου ET του εξατομικεύσιμου χρώματος
| PCD: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
A710 κράμα από την οδική ρόδα 4 X 4 για το αυτοκίνητο 12mm SUV
| PCD: | 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη εξουσιοδότησης |
18 19 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5×100
| Όνομα προϊόντων: | Η προσαρμοσμένη ρόδα μεγέθους περιβάλλει το αργίλιο 18 19 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5x100 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Το μαύρο κράμα αυτοκινήτων κυλά 17 σφυρηλατημένες ίντσα μαύρες aftermarket ρόδες αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Το μαύρο κράμα αυτοκινήτων κυλά 17 σφυρηλατημένες ίντσα μαύρες aftermarket ρόδες αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 PCD ρόδες κραμάτων τρυπών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Βαθύ χείλι 4x4 από τις οδικές ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 20 22 πλαϊνές ρόδες πλαισίων κραμάτων χειλικού αργιλίου 24 ιντσών βαθιές 4x4 |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος, καφετής |
| Τρύπα: | 5,6,8 |

