Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 3 piece forged aluminium wheels ] αγώνας 41 προϊόντα.
T6 το σφυρηλατημένο αλουμίνιο απορριμμάτων κυλά 17 το μαύρο A356.2 αυτοκίνητο πλαίσιο ροδών ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Το μαύρο κράμα αυτοκινήτων κυλά 17 σφυρηλατημένες ίντσα μαύρες aftermarket ρόδες αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
5 σφυρηλατημένα τρύπα πλαίσια κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 5 σφυρηλατημένα τρύπα πλαίσια κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ελαφριές 18 19 20 21 ρόδες αλουμινίου 22 ιντσών σφυρηλατημένες T6061
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 22 ίντσα προσάρμοσε τη σφυρηλατημένη αργίλιο ρόδα T6061 με PCD 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
18 19 20 ίντσα 1 2 μαύρες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 3 κομματιών
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 ίντσα 1 2 μαύρες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 3 κομματιών |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τρύπα: | 5,6,8 |
ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων 16×6 5×114.3 για τη Toyota
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων 16×6 5×114.3 για τη Toyota |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Λήξη: | ζωγραφική/επεξεργασμένος στη μηχανή/αλεμένος/καθρέφτης που κόβεται/που γυαλίζεται |
Aftermarket πλαίσια ροδών αλουμινίου κραμάτων για το αυτοκίνητο πολυτέλειας
| Όνομα προϊόντων: | 2020 νέα aftermarket σχεδίου πλαίσια αλουμινίου κραμάτων πλημνών ροδών για το αυτοκίνητο πολυτέλειας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
5 τρύπα 19 πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Mercedes
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - ποιότητα 5 πλαίσια ροδών κραμάτων τρυπών 19 πλαίσια ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Me |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Τρύπα: | 5,6 |

