Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 3 piece forged aluminium wheels ] αγώνας 41 προϊόντα.
PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ελαφρύ κράμα αργιλίου 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
ET μακροχρόνια εξουσιοδότηση 25 PCD σφυρηλατημένη 5x112 ροδών αλουμινίου
| Pcd: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
17 σφυρηλατημένες ρόδες αλουμινίου μηχανών ίντσας πρόσωπο αντιδιαβρωτικές
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Συνήθεια 1 κομμάτι 2 κομμάτι 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες κραμάτων
| Όνομα: | KIPARDO η σφυρηλατημένη ρόδα κραμάτων προσαρμόζει το σχέδιο 1 κομμάτι 2 κομμάτι κατασκευαστής 3 κομμ |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
20 Aftermarket ίντσας 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Υλικό: | Alunimun, κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Οικονομική στην κατανάλωση βενζίνης 17 18 19 ίντσα 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | ο κατασκευαστής το 2020 της Κίνας 17 18 19 ίντσα που σφυρηλατείται κυλά το πλαίσιο ροδών πλαισίων κρ |
|---|---|
| Υλικό: | Alunimun, κράμα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Βουρτσισμένες μαύρες 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες για τον αγώνα
| Όνομα προϊόντων: | Βουρτσισμένες μαύρες 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες για τον αγώνα |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου 5×108 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO 5x108 σφυρηλάτησε τις ρόδες 2 κομμάτι 24 6061t6 monoblock 2 κομμάτι 3 σφυρηλατημένα κομμάτια |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Καύσιμα που σώζουν 18 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων 24 ιντσών VOSSEN
| Όνομα προϊόντων: | Καύσιμα που σώζουν 18 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων 24 ιντσών VOSSEN |
|---|---|
| Ύφος: | Νέο σχέδιο |
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, καφετής |

