Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ customized forged alloy wheel ] αγώνας 212 προϊόντα.
Aftermarket πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket 18 19 20 21 πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών για το αυτοκίνητο με PCD 5x108 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Aftermarket 17 18 19 πλαίσια αυτοκινήτων αργιλίου ίντσας 5×120
| Όνομα προϊόντων: | ΚΑΥΤΗ υψηλή επίδοση 17 18 πώλησης ρόδα αυτοκινήτων 19 ίντσας με τα πλαίσια αργιλίου 5X120 |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2020 |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Κράμα αργιλίου 17 ίντσα 17×7.5 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | χονδρικές 17 ρόδες κραμάτων πλαισίων 17x7.5 αυτοκινήτων ίντσας 4x4 της Κίνας για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Καύσιμα που σώζουν 20 Aftermarket MAG 22 ιντσών 5×120 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 20 22 aftermarket 4x4 ροδών 5x120 ίντσας μαύρο πλαίσιο ροδών αθλητικών κραμάτων αυτοκιν |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18 Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου πλαισίων αυτοκινήτων ίντσας ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 18 Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου πλαισίων αυτοκινήτων ίντσας ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | νέο καυτό σχέδιο του 2021 |
COem ρόδες αντιγράφου Range Rover 22 ιντσών 120mm κράμα αργιλίου
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Το κράμα αυτοκινήτων κυλά 18 ίντσα 5X114.3 PCD συναγωνιμένος τη σφυρηλατημένη ρόδα αργιλίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα αυτοκινήτων κυλά 18 ίντσα 5X114.3 PCD συναγωνιμένος τη σφυρηλατημένη ρόδα αργιλίου σχεδίου |
|---|---|
| Ύφος: | Νέες σφυρηλατημένες σχέδιο ρόδες |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Προσαρμοσμένος 18» πετώντας Aftermarket ρόδες αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Η προσαρμοσμένη Aftermarket χονδρική προσαρμοσμένη βαρύτητα εργοστασίων ροδών αργιλίου σφυρηλάτησε 1 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
JWL ΜΈΣΩ σφυρηλατημένων των η BMW ροδών πλαισίων αργιλίου 8,5 ίντσα 19 ίντσα
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Ροή που διαμορφώνει 17 18 19 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ροή που διαμορφώνει 17 18 19 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

