Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ forged concave wheels rims ] αγώνας 17 προϊόντα.
Aftermarket MAG πλαισίων κραμάτων Vossen 5x114.3 18 A356.2 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 17 18 19 ίντσα aftermarket τα πλαίσια ροδών αυτοκινήτων MAG |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Aftermarket συνήθειας 4×4 πλαϊνές ρόδες αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | του 2020 χονδρική νέα ρόδα κραμάτων σχεδίου 4*4 πλαϊνή από την Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Το αμερικανικό σπορ αυτοκίνητο μίλησε λεπτά το κοίλο αργίλιο ροδών A356.2 κραμάτων 19 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
Κοίλη λεπτή ακτίνα σπορ αυτοκίνητο 15 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας
| όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |

