Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ forged concave wheels rims ] αγώνας 17 προϊόντα.
17 πλαίσια ροδών κραμάτων ίντσας, ελαφριά σφυρηλατημένα κοίλα πλαίσια ροδών
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων συνήθειας βαθιά κοίλο σφυρηλατημένο 18 - 22 ίντσα
| PCD: | εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| ET: | εξατομικεύσιμος |
| Υλικό: | T6061 |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Aftermarket 18 19 20 τρικλισμένες ίντσες κοίλες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket 18 19 20 τρικλισμένες ίντσες κοίλες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
SS συνήθειας κοίλα αργιλίου πλαίσια 19 ίντσα 5 X 112 ροδών κραμάτων σφυρηλατημένα
| PCD: | 98mm165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm50mm, 3mm90mm |
| Υλικό: | A6061-T6, ρόδα κραμάτων αργιλίου A356.2 T6 |
KIPARDO το πετώντας κράμα κυλά το Al Toyota 18 ίντσας γυάλισε το αλεσμένο πλαίσιο ροδών κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO γυάλισε το αλεσμένο Al Toyota 18 ίντσας που πετά τις ρόδες κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2/αργίλιο |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Γυαλισμένες χρυσός βουρτσισμένες κέντρο σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες προσώπου με FEA πρωκτικό
| Όνομα: | KIPARDO 18 ίντσα στο 22 προσαρμοσμένο ίντσα χρυσό γυαλισμένο κέντρο με το βουρτσισμένο πρόσωπο 2 σφυ |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Καύσιμα που σώζουν 20 Aftermarket MAG 22 ιντσών 5×120 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 20 22 aftermarket 4x4 ροδών 5x120 ίντσας μαύρο πλαίσιο ροδών αθλητικών κραμάτων αυτοκιν |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο 5x120 18 κοίλες ρόδες TS16949 κραμάτων 20 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5x120 18 κοίλο κράμα 20 ίντσας κυλά τα πλαίσια 18 AA 45/120 AA AA |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |

