Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
19 ίντσας αυτοκινήτων καθολικά πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου πετώντας με PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6061 τρικλισμένα T6 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων MAG κραμάτων Velg ταχέα
| Όνομα προϊόντων: | JWL ΜΈΣΩ έτοιμου να στείλει 17x8.5 19x9.5 τρίκλισε velg τα πλαίσια 4x100/114.3 ροδών αυτοκινήτων MAG |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Λήξη: | ζωγραφική/επεξεργασμένος στη μηχανή/αλεμένος/καθρέφτης που κόβεται/που γυαλίζεται/που βουρτσίζεται/χ |
Υψηλής αντοχής 5×120 PCD 19 ίντσα ρόδες κραμάτων αντιγράφου 20 ιντσών
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
ΜΕΣΩ του τρικλισμένου πλαισίου ροδών κραμάτων αργιλίου 15 X 8 ίντσα
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη 100000km εξουσιοδότηση |
15 16 17 18 19 Aftermarket 20 ίντσας πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
14 15 16 Aftermarket ίντσας 4x100 4x108 5x114.3 5x100 ρόδες κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Kipardo 14 15 16 aftermarket ίντσας 4x100 4x108 5x114.3 5x100 ρόδες κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Aftermarket αντικατάστασης 18X8 cOem κατηγορίας Γ αυτόματα πλαίσια ροδών
| Υλικό: | KIPARDO 18X8 κυλά τα πλαίσια, 18 ρόδες κραμάτων 5X112 5X120 για την κατηγορία Γ, αυτόματη ρόδα κραμά |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
17 Aftermarket MAG ίντσας 5×114.3 A356.2 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 17 Aftermarket MAG ίντσας 5×114.3 A356.2 ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Range Rover 17 κράμα αργιλίου ίντσας PCD 6x139.7 17 ίντσα από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 22 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x139.7 |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | για το δασοφύλακα Rover, lexus GX460 GX470 της Toyota Τακόμα |
| Υλικό: | A356.2 |
9 ίντσα 16 πλαϊνές ρόδες τζιπ καρφιών χρωμίου πλαισίων χρωμίου ίντσας
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| λέξη κλειδί: | Σχέδιο πλέγματος με τα καρφιά χρωμίου |
| Λήξη: | καρφιά καραμελών red+chrome |

