Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
Συνήθεια 4X4 από το δρόμο σφυρηλατημένες ρόδες αυτοκινήτων 22 ιντσών 5*120
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
17 18 19 ματ μαύρα πλαϊνά πλαίσια ροδών ίντσας 6x139.7 4x4
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Ταχύπλοο σκάφος εδάφους 20 ίντσα ρόδες κραμάτων αντιγράφου 21 ίντσας 5×150
| Όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένη 20 ίντσα JWL πλαϊνές ρόδες αντικατάστασης cOem 21 ίντσας 5x150 για το ταχύπλοο σκάφος ε |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Το πολυ καλώδιο Spokes σφυρηλάτησε τα πλαίσια της Mercedes χρωμίου 20 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| Pcd: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
20 το κράμα αυτοκινήτων αργιλίου πλαισίων ίντσας 6x139.7 κυλά το μαύρο χρώμα μεταλλινών
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6x150 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων πλάτος 9 ίντσας για την επανάλειψη Suv
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
10 πλαίσια ροδών φορτηγών χάλυβα τρυπών 22,5 X 8,25 ασωλήνωτα για το ρυμουλκό
| PCD: | 221mm |
|---|---|
| ET: | 165mm |
| Λήξη: | Ασήμι |
Αντιδιαβρωτικό πλαίσιο ροδών κραμάτων ίντσας A356.2 15×6.5 16×6.5
| Όνομα προϊόντων: | Η ίντσα ροδών 15x6.5 16x6.5 κραμάτων εργοστασίων περιβάλλει καυτές ρόδες σχεδίων ροδών τις νέες |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
15 16 17 18 19 διαμορφωμένες ροή ρόδες ίντσας 4×108 5×120
| Όνομα προϊόντων: | 15 16 17 18 19 διαμορφωμένες ροή ρόδες ίντσας 4×108 5×120 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |

