Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
PCD 5×150 4×4 από το δρόμο 5 τρύπα 16 κοίλες ρόδες κραμάτων ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | PCD 5×150 4×4 από το δρόμο 5 τρύπα 16 κοίλες ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τρύπα: | 6 |
Η ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου φορτηγών αντιγράφου του Land Rover περιβάλλει 22 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | 16-22 ρόδες του /Truck πλαισίων ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου του Land Rover αντιγράφου ίντσας |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
127mm PCD 18 πλαϊνά πλαίσια 4X4 ροδών ίντσας σχολιάζουν το μαύρο χρώμα
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων συνήθειας βαθιά κοίλο σφυρηλατημένο 18 - 22 ίντσα
| PCD: | εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| ET: | εξατομικεύσιμος |
| Υλικό: | T6061 |
17 πλαίσια ροδών κραμάτων ίντσας, ελαφριά σφυρηλατημένα κοίλα πλαίσια ροδών
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Σφυρηλατημένος 19 Aftermarket MAG πλαισίων αυτοκινήτων MAG ίντσας ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένος 19 Aftermarket MAG πλαισίων αυτοκινήτων MAG ίντσας ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | PC 8 |
| Τύπος ροδών: | νέα φόρμα |
Οικονομικό στην κατανάλωση βενζίνης πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων 16» 17» 20»
| Όνομα προϊόντων: | Οικονομικό στην κατανάλωση βενζίνης πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων 16» 17» 20» |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | κόκκινος |
5 τρύπα 19 πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Mercedes
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - ποιότητα 5 πλαίσια ροδών κραμάτων τρυπών 19 πλαίσια ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Me |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Τρύπα: | 5,6 |
18» 19» PCD χυτό 5×114.3 αργιλίου πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων πλαϊνό
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - η ποιότητα 18 19 πλαίσια PCD 5x114.3 αυτοκινήτων ίντσας πέταξε τις πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτω |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
16 ίντσα 17 ίντσα 18 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 4X4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων πλαισίων 16inch 18inch 17inch 6x139.7 ροδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τρύπα: | 5,6,8 |

