Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
16 ίντσα 17 ίντσα 18 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 4X4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων πλαισίων 16inch 18inch 17inch 6x139.7 ροδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τρύπα: | 5,6,8 |
Το Muti μίλησε 17 πρώτη ύλη πλαισίων A356.2 ροδών κραμάτων ίντσας την πλαϊνή
| Όνομα: | 17~20 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x139.7 ρόδες 15mm ET JWL κραμάτων αυτοκινήτων 20 ιντσών 4X4 πιστοποιημένα
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
F60632 το Ρ 18 ίντσα τρίκλισε τα πλαίσια ροδών κραμάτων πλαισίων 8.0j για τη Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | Εξουσιοδότηση για 3 yesrs |
6 πλαϊνή 6x139.7 τρυπών ρόδα κραμάτων αργιλίου ροδών κραμάτων για τη διάβαση της TOYOTA
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
JWL ΜΈΣΩ των πιστοποιημένων ροδών BMW 19 ίντσες ροδών κραμάτων
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Aftermarket πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket 18 19 20 21 πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών για το αυτοκίνητο με PCD 5x108 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Προσαρμοσμένα μαύρα 17 πλαίσια ροδών αργιλίου ίντσας με 4 τρύπες
| Υλικό: | Χονδρικά μαύρα 17 πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου ίντσας με 4 τρύπες |
|---|---|
| MOQ: | 4pcs |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
17 ίντσα από τις ρόδες κραμάτων οδικού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 17 ίντσα από τις ρόδες κραμάτων οδικού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |

