Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
Κοίλο 4X114.3 κυλά τις ρόδες κραμάτων αργιλίου επιβατικών αυτοκινήτων Suv πλαισίων
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | μαύρος |
22 Aftermarket ίντσας 22×10.5 μαύρο πλαίσιο κραμάτων
| Όνομα: | Ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
JWL ΜΈΣΩ 18 ροδών κραμάτων αυτοκινήτων αργιλίου ίντσας 5x120 A356.2
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας χονδρικές νέες σχεδίου αυτοκινήτων 5x120 ροδών ρόδες αργιλίου κραμάτων πλαισίων κινεζικές |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
PCD 5x112 16 Aftermarket αργιλίου ίντσας πετώντας ρόδες
| Υλικό: | Κινέζικα υψηλά - ποιότητα 16 ρόδα αργιλίου συνήθειας 17 ίντσας με PCD 5x112 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
6x114.3 18 πλαίσια αργιλίου συνήθειας ίντσας, 4Runner 18 ρόδες ίντσας
| όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 ρόδες κραμάτων pCD τρυπών
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
127mm PCD 18 πλαϊνά πλαίσια 4X4 ροδών ίντσας σχολιάζουν το μαύρο χρώμα
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x114.3 6x139.7 4x4 για τη TOYOTA FJ πιό cruisier
| Όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
20 το κράμα αυτοκινήτων αργιλίου πλαισίων ίντσας 6x139.7 κυλά το μαύρο χρώμα μεταλλινών
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πετώντας ρόδες κραμάτων αντικατάστασης 16x6.5 17x6.5 5x114.3 cOem
| Υλικό: | 2019 καυτό 16x6.5 17x6.5 5x114.3 κυλά το κράμα περιβάλλει τις πετώντας ρόδες για την πώληση |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |

