Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
17 ίντσα 4 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων κραμάτων × 4 για Tundra της Toyota Τακόμα
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αυτοκίνητο κραμάτων ίντσας 4×4 6x139.7 κυλά τα πλαίσια για tundra της TOYOTA Τακόμα |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2022 |
| Χρώμα: | ματ μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το κράμα χρωμίου αργιλίου PCD 5×112 19 ίντσα τρίκλισε τα πλαίσια για τη Bmw 3 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Κράμα χρωμίου αργιλίου PCD 5×112 19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
αργίλιο 19x8 19x9 6061 5 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων τρυπών 5x112
| Όνομα προϊόντων: | η συνήθεια 19x8 19x9 κυλά 6061 το αργίλιο που 5 ρόδα αυτοκινήτων τρυπών 5x112 περιβάλλουν για Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
Το χονδρικό αυτοκίνητο αντιγράφου κυλά 18 ίντσα που 19 αργίλιο ίντσας 5X112 κυλούν για Benz
| Όνομα προϊόντων: | 19» Aftermarket MAG αργιλίου 5X112 ρόδες για Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
17 18 19 ματ μαύρα πλαϊνά πλαίσια ροδών ίντσας 6x139.7 4x4
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Μαύρη λήξη 17 επί παραγγελία Aftermarket MAG ίντσας ροδών
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm, 25mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6x139.7 βαθιές κοίλες 6 πλαϊνές ρόδες αργιλίου τρυπών
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πλαϊνό υλικό χρωμίου 17 ίντσας 6x114.3 ροδών φορτηγών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Επί παραγγελία το 1995 18 Benz Ε της Mercedes ίντσας πλαίσια ροδών κατηγορίας
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες 6061-T6 για τα αυτοκίνητα απόδοσης
| Όνομα προϊόντων: | σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες 6061-T6 για τα αυτοκίνητα απόδοσης |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

