Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
Κοίλες 20x12 βαθιές κοίλες ρόδες κραμάτων PCD 6x139.7 για το ΤΖΙΠ TOYOTA
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες 20x12 suv ET πλαϊνό πλαίσιο -44, pcd πλαίσια κραμάτων 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 ίντσα 4 προσαρμοσμένες τρύπα ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων μεγέθους, αυτοκίνητες ρόδες πλαισίων κραμάτων
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
17 πλαίσια ροδών κραμάτων ίντσας, ελαφριά σφυρηλατημένα κοίλα πλαίσια ροδών
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
A356.2 4×4 SUV από τις οδικές ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | A356.2 4×4 SUV από τις οδικές ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Μαύρα 19 πλαίσια ροδών αργιλίου ίντσας PCD 5x120 αυτοκινήτων cOem
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
A356.2 κράμα αργιλίου 6H 20X12» 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| όνομα προϊόντων: | A356.2 κράμα αργιλίου 6H 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Λήξη: | ματ μαύρο, ματ μέταλλο πυροβόλων όπλων, ματ χαλκός, κόκκινο καραμελών, χαλκός σατέν |
Το βουρτσισμένο γυαλισμένο αργίλιο Alloy19x9.5 κυλά τα πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα προϊόντων: | ρόδα αυτοκινήτων ροδών κραμάτων αργιλίου 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Aftermarket 4×100 5×112 5×130 19 τρικλισμένες ίντσα ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 17 18 19 aftermarket ροδών 5x130 κραμάτων ίντσας 4x100 5x112 πλαίσιο ροδών από την Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
ΜΕΣΩ κομμένων Dimond ασημένιων 19 ροδών αντιγράφου ίντσας MAG Land Rover
| Όνομα προϊόντων: | ΜΕΣΩ κομμένων Dimond ασημένιων 19 ροδών αντιγράφου ίντσας MAG Land Rover |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο/κράμα |
| Χρώμα: | ΑΣΗΜΙ |

