Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
Πετώντας ΡΟΔΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥ της Rover δασοφυλάκων 20 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας ΡΟΔΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥ της Rover δασοφυλάκων 20 ίντσας |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
Οικονομική στην κατανάλωση βενζίνης 17 18 19 ίντσα 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | ο κατασκευαστής το 2020 της Κίνας 17 18 19 ίντσα που σφυρηλατείται κυλά το πλαίσιο ροδών πλαισίων κρ |
|---|---|
| Υλικό: | Alunimun, κράμα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Το με εμπορική επιτυχία πλαίσιο 17 αυτοκινήτων 18 19 20 21 22 ελαφρύ κράμα αργιλίου ίντσας 5x112 πέτ |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
| Μέγεθος: | 17 18 19 20 21 22 ίντσα 5x112 |
PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
20 η ίντσα 6 Lugs το πλαϊνό πλαίσιο Suv 6x139.7 5x150 4x4 επαναλείψεων κραμάτων για το Τακόμα
| Όνομα: | 17 18 19 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
17 ίντσα PCD 5X150 SUV 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
TUV 20 ίντσα 8 σφυρηλατημένα πλαϊνά πλαίσια ροδών τρυπών A356.2 4x4
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένα πλαϊνά πλαίσια ροδών |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | ΟΛΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ |
| Υλικό: | A356.2 |
Το φορτηγό επαναλείψεων 5x127 επιχρωμιώνει τα πλαϊνά πλαίσια κραμάτων με 5 μίλησε το σχέδιο
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Χρυσός 9 ίντσα πλαίσια 6 20 ιντσών Lug για τις επαναλείψεις ελαφριών φορτηγών SUV
| όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 20 ίντσα |
Το πολυ καλώδιο Spokes σφυρηλάτησε τα πλαίσια της Mercedes χρωμίου 20 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| Pcd: | 5x112 |
| ET: | 40mm |

