Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 18 inch aluminum alloy wheels ] αγώνας 235 προϊόντα.
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 PCD ρόδες κραμάτων τρυπών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το En 139,7 Pulgadas 4x4 αργιλίου από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
πλαϊνό σχέδιο πλέγματος 16 17 ροδών ίντσας 6x139.7 4x4 με τα καρφιά χρωμίου
| PCD: | 5x127,6x139.7, 5x150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη 17 Aftermarket MAG κραμάτων ίντσας 5X114.3 BMW ροδών |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC (1 ΣΎΝΟΛΟ) |
| Τύπος ροδών: | Καλό σχέδιο |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |
Ελαφρύ 2 κομμάτι σφυρηλάτησε τα αρνητικά πλαίσια όφσετ 4x4
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 22 ίντσα προσαρμόζει το 2 σφυρηλατημένο κομμάτι αρνητικό πλαίσιο ροδών όφσετ πλαϊνό SUV |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών
| όνομα προϊόντων: | Το πετώντας αργίλιο 6x114.3 5x127 4x4 παίρνει τα πλαίσια φορτηγών |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| Χρώμα: | χαλκός/ο Μαύρος |
Πέντε μίλησαν το βαθύ κοίλο 6 πλαίσιο ροδών τρυπών 6x114.3 πλαϊνό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |

