Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] αγώνας 52 προϊόντα.
6 Lugs το κράμα αργιλίου κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για το ταχύπλοο σκάφος εδάφους του Τακόμα f150 TOYOTA
| όνομα: | Το κράμα κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για τη TOYOTA Τακόμα 4Runner |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | Πολλά χρώματα, υποστηρίζουν επίσης προσαρμοσμένος |
Σφυρηλατημένο αντίγραφο κράμα αργιλίου 5×114.3 19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένη ρόδα 5x114.3 αργιλίου συνήθειας ροδών κραμάτων αντιγράφου σχέδιο 19 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Σφυρηλατημένος 19 20 21 ρόδες κραμάτων αργιλίου χάλυβα ρίψεων κύβων 22 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένος 19 20 21 ρόδες κραμάτων αργιλίου χάλυβα ρίψεων κύβων 22 ιντσών |
|---|---|
| Τρύπα: | 5,6,8 |
| Σχέδιο: | aftermarket ρόδα |
Συνήθεια 1 κομμάτι 2 κομμάτι 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες κραμάτων
| Όνομα: | KIPARDO η σφυρηλατημένη ρόδα κραμάτων προσαρμόζει το σχέδιο 1 κομμάτι 2 κομμάτι κατασκευαστής 3 κομμ |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
COem ρόδες αντιγράφου Range Rover 22 ιντσών 120mm κράμα αργιλίου
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
JWL ΜΈΣΩ σφυρηλατημένων των η BMW ροδών πλαισίων αργιλίου 8,5 ίντσα 19 ίντσα
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Ελαφρύ κράμα αργιλίου 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
Ρόδες κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων 20×8.5 20×10 PCD 5×120 M5 M6
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων 20×8.5 20×10 PCD 5×120 M5 M6 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
PCD 19 20 22 ίντσα 6×139.7 17 από τα πλαίσια οδικών κραμάτων 4x4
| Όνομα προϊόντων: | SUV 4X4 17 19 20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων ροδών PCD 6X139.7 κραμάτων πλαισίων αυτοκινήτων 22 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

