Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] αγώνας 52 προϊόντα.
Αργίλιο αυτοκινήτων MAG A356.2 16 ίντσα ρόδες κραμάτων πλαισίων 22 ιντσών
| όνομα προϊόντων: | Άμεση συνήθεια 18 αυτοκινήτων MAG πώλησης εργοστασίων 19 20 21 ρόδες κραμάτων πλαισίων 22 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Ελαφριές 18 19 20 21 ρόδες αλουμινίου 22 ιντσών σφυρηλατημένες T6061
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 22 ίντσα προσάρμοσε τη σφυρηλατημένη αργίλιο ρόδα T6061 με PCD 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18 19 20 21 βαθιές ρόδες κραμάτων πιάτων αυτοκινήτων 22 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 βαθιές ρόδες κραμάτων πιάτων αυτοκινήτων 22 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
17 18 19 20 22 τρικλισμένες ίντσες ρόδες κραμάτων για το ιαπωνικό αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | 17x7.5 οι ρόδες ίντσας με την τακτοποίηση pcd 6x139.7 για το ιαπωνικό κράμα αυτοκινήτων σχεδίου αυτο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Η ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου φορτηγών αντιγράφου του Land Rover περιβάλλει 22 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | 16-22 ρόδες του /Truck πλαισίων ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου του Land Rover αντιγράφου ίντσας |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
19 ίντσας αυτοκινήτων καθολικά πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου πετώντας με PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Προσαρμοσμένη ρόδα κραμάτων βημάτων σφυρηλατημένη χείλι 19 ίντσα για A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Υλικό: | Αργίλιο T6061 |
Το Muti μίλησε 17 18 πετώντας πλαίσιο ροδών κραμάτων 19 ίντσας για τη Bmw 3 σειρές 5 σειρές
| Λέξη κλειδί: | πετώντας πλαίσιο ροδών κραμάτων για τη Bmw 3 σειρές 5 σειρές |
|---|---|
| Pcd: | 5x112,5x114.3, 5x110 |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
Υψηλής αντοχής 5×120 PCD 19 ίντσα ρόδες κραμάτων αντιγράφου 20 ιντσών
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |

