Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] αγώνας 52 προϊόντα.
Aftermarket πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket 18 19 20 21 πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών για το αυτοκίνητο με PCD 5x108 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Συνήθεια 4X4 από το δρόμο σφυρηλατημένες ρόδες αυτοκινήτων 22 ιντσών 5*120
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
6 τρύπα 20 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | PCD 5×112 19 20 21 22 24 ίντσα 5×120 18 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 πλαίσια ροδών κραμάτων ίντσας, ελαφριά σφυρηλατημένα κοίλα πλαίσια ροδών
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Το με εμπορική επιτυχία πλαίσιο 17 αυτοκινήτων 18 19 20 21 22 ελαφρύ κράμα αργιλίου ίντσας 5x112 πέτ |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος ή ασήμι |
| Μέγεθος: | 17 18 19 20 21 22 ίντσα 5x112 |
T6061 πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Κινέζικα υψηλά - η ποιότητα 18 19 20 21 22 ίντσα προσάρμοσε τη σφυρηλατημένη αργίλιο ρόδα T6061 με P |
|---|---|
| πρότυπο: | Εξοπλίστε |
| Υλικό: | Α356.2 |
Ελαφρύ 2 κομμάτι σφυρηλάτησε τα αρνητικά πλαίσια όφσετ 4x4
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 22 ίντσα προσαρμόζει το 2 σφυρηλατημένο κομμάτι αρνητικό πλαίσιο ροδών όφσετ πλαϊνό SUV |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Τα πλαίσια κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου AUDI ταξινομούν 20 21 ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου 22 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Τα πλαίσια κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου AUDI ταξινομούν 20 21 ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |

