Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 6x139 7 rims ] αγώνας 72 προϊόντα.
JWL ΜΈΣΩ 17x8 16x8 6x139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια με Pcd
| Όνομα προϊόντων: | πλαϊνή ρόδα ροδών 16x8 17x8 του 2021 καυτή πωλώντας 4x4 πλαϊνή με το πλαίσιο αυτοκινήτων ροδών κραμά |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
17 αρνητικά πλαίσια όφσετ 4x4 ίντσας 6×139.7 A356.2
| Όνομα προϊόντων: | 17 ίντσας 6x139.7 αρνητικές όφσετ A356.2 ρόδες κραμάτων αργιλίου πλαϊνές για τις επαναλείψεις |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
A356.2 κράμα αργιλίου 5x114.3 6x139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 2021 νέες πλαϊνές ρόδες ροδών 5x114.3 6x139.7 κραμάτων σχεδίου 4x4 |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | TUV Gunmetal Suv πλαϊνή 17 ίντσα 6x139.7 κοίλο 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
6 τρύπα 20 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Range Rover 17 κράμα αργιλίου ίντσας PCD 6x139.7 17 ίντσα από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 22 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x139.7 |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | για το δασοφύλακα Rover, lexus GX460 GX470 της Toyota Τακόμα |
| Υλικό: | A356.2 |
Μαύρο αλεσμένο PCD Jante 17 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια προσκρούει - ανθεκτικός
| Όνομα προϊόντων: | PCD 6x139.7 17x9 17 πλαϊνά πλαίσια ροδών κραμάτων αλουμινίου ροδών ίντσας |
|---|---|
| PCD: | 130mm, 127mm, 139.7mm |
| ET: | 10mm, 0mm, 12mm |
Πετώντας πλαίσια κραμάτων αλουμινίου αυτοκινήτων A356.2 ροδών κραμάτων KIPARDO 6x139.7
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO το νέο σχέδιο ρόδα 18 ίντσας περιβάλλει τις πετώντας ρόδες κραμάτων για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 60pcs |

