Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 6x139 7 rims ] αγώνας 72 προϊόντα.
Πλαϊνό PCD 4x4 6x139.7 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |
5 μίλησε τα πλαϊνά πλαίσια A356.2 4x4 5x127 6x139.7 για Tundra ταχύπλοων σκαφών της Toyota Τακόμα FJ
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
17 18 19 ματ μαύρα πλαϊνά πλαίσια ροδών ίντσας 6x139.7 4x4
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου
| Όνομα: | 18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Βαθιές κοίλες ρόδες 6x139.7 κραμάτων του Land Rover κραμάτων αργιλίου 17 ίντσα
| Όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 17 ίντσα |
9 ίντσα 16 πλαϊνές ρόδες τζιπ καρφιών χρωμίου πλαισίων χρωμίου ίντσας
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| λέξη κλειδί: | Σχέδιο πλέγματος με τα καρφιά χρωμίου |
| Λήξη: | καρφιά καραμελών red+chrome |
20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x114.3 6x139.7 4x4 για τη TOYOTA FJ πιό cruisier
| Όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Ανθεκτική στους κραδασμούς 16 17 18 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Οι ρόδες κραμάτων ίντσας 4X4 KIPARDO 17 εγκαθιστούν πλαϊνή 16 ίντσα 6X139.7 5X150 18 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |

