Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 6x139 7 rims ] αγώνας 72 προϊόντα.
20 το κράμα αυτοκινήτων αργιλίου πλαισίων ίντσας 6x139.7 κυλά το μαύρο χρώμα μεταλλινών
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ο πλαϊνός καθρέφτης πλαισίων ροδών ΡΙΝΟΚΈΡΩΝ 4X4 6x139.7 SUV ΜΑΎΡΟΣ έκοψε τη λήξη
| Λέξη κλειδί: | πλαϊνό SUV 4X4 6x139.7 ΜΑΎΡΟ πλαίσιο ροδών ΡΙΝΟΚΈΡΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
6x139.7 βαθιές κοίλες 6 πλαϊνές ρόδες αργιλίου τρυπών
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20 η ίντσα 6 Lugs το πλαϊνό πλαίσιο Suv 6x139.7 5x150 4x4 επαναλείψεων κραμάτων για το Τακόμα
| Όνομα: | 17 18 19 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Βαθύ πιάτο 6 τρύπα 6x139.7 4x4 από το κράμα αργιλίου οδικών πλαισίων
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
JWL ΜΈΣΩ 17x8 16x8 6x139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια με Pcd
| Όνομα προϊόντων: | πλαϊνή ρόδα ροδών 16x8 17x8 του 2021 καυτή πωλώντας 4x4 πλαϊνή με το πλαίσιο αυτοκινήτων ροδών κραμά |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
6x139.7 ρόδες 15mm ET JWL κραμάτων αυτοκινήτων 20 ιντσών 4X4 πιστοποιημένα
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πετώντας πλαίσια κραμάτων αλουμινίου αυτοκινήτων A356.2 ροδών κραμάτων KIPARDO 6x139.7
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO το νέο σχέδιο ρόδα 18 ίντσας περιβάλλει τις πετώντας ρόδες κραμάτων για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 60pcs |

