Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Aftermarket A356.2 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων
| ΟΝΟΜΑ: | Aftermarket A356.2 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
20 Aftermarket κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 5×120 ρόδες αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | 20 Aftermarket κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 5×120 ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
Range Rover 17 κράμα αργιλίου ίντσας PCD 6x139.7 17 ίντσα από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 22 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x139.7 |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | για το δασοφύλακα Rover, lexus GX460 GX470 της Toyota Τακόμα |
| Υλικό: | A356.2 |
Aftermarket κράμα PCD 5X114.3 Alumilum πλαίσια ροδών 20 ιντσών
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Warranty: | 3 Years |
A356.2 το υλικό πέντε μίλησε 4x4 από τα οδικά πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το En 139,7 Pulgadas 4x4 αργιλίου από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
20 το κράμα αυτοκινήτων αργιλίου πλαισίων ίντσας 6x139.7 κυλά το μαύρο χρώμα μεταλλινών
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20 η ίντσα 4x4 από το δρόμο περιβάλλει Tundra της Toyota Τακόμα τις ρόδες κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | πλαϊνή ρόδα κραμάτων 17 20 πλαισίων ίντσας 4x4 για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2022 |
| Χρώμα: | ματ μαύρος ή προσαρμοσμένος |

