Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Η ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου φορτηγών αντιγράφου του Land Rover περιβάλλει 22 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | 16-22 ρόδες του /Truck πλαισίων ροδών αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου του Land Rover αντιγράφου ίντσας |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
αργίλιο 19x8 19x9 6061 5 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων τρυπών 5x112
| Όνομα προϊόντων: | η συνήθεια 19x8 19x9 κυλά 6061 το αργίλιο που 5 ρόδα αυτοκινήτων τρυπών 5x112 περιβάλλουν για Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
18 αυτοκίνητο κραμάτων αργιλίου αθλητικών μερών αυτοκινήτου 19 ίντσας κυλούν τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | το αυτοκίνητο κραμάτων αργιλίου κυλά τα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Ζωγραφική, περικοπή Dimond, που προσαρμόζεται |
ΜΕΣΩ του τρικλισμένου πλαισίου ροδών κραμάτων αργιλίου 15 X 8 ίντσα
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη 100000km εξουσιοδότηση |
Πλαίσια κραμάτων αλουμινίου Beadlock A356.2 πλαισίων ροδών αυτοκινήτων 17×9 JWL
| Όνομα προϊόντων: | Καθολικές αυτοκινήτων 17×9 6 ρόδες κραμάτων τρυπών πετώντας με Beadlock |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Η επεξεργασμένη στη μηχανή ρόδα αυτοκινήτων προσώπου περιβάλλει το κράμα αργιλίου 19 ίντσα 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | Δομή |
18 ίντσα 19 ρόδες κραμάτων πλαισίων αργιλίου ίντσας 5x114.3 A356.2
| Όνομα προϊόντων: | Η συνήθεια 18 ίντσα 19 αθλητισμός ροδών ίντσας 5x112 5x114.3 πέταξε τις ρόδες κραμάτων πλαισίων αυτο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
JWL ΜΈΣΩ σφυρηλατημένων των η BMW ροδών πλαισίων αργιλίου 8,5 ίντσα 19 ίντσα
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
6x114.3 18 πλαίσια αργιλίου συνήθειας ίντσας, 4Runner 18 ρόδες ίντσας
| όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
PCD πλαίσια κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 6×139.7 20 για το ΔΑΣΟΦΎΛΑΚΑ ROVER
| Όνομα προϊόντων: | Νέο σχέδιο 20 ρόδες αντιγράφου πλαισίων PCD 6x139.7 αργιλίου 22 ιντσών για το αμερικανικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

