Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Κράμα αργιλίου συνήθειας 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Το προσαρμοσμένο μέγεθος 17 κράμα αργιλίου 18 αυτοκινήτων κυλά aftermarket 17 ίντσας το πλαίσιο ροδώ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 ίντσα 6×139.7 PCD 5×150 4x4 κυλά τα πλαίσια
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
A356.2 14» πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου 17x7.0 18x7.5
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
Ρόδα της Κίνας ροδών αντιγράφου της Bmw κραμάτων αργιλίου πλαισίων ροδών αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδα της Κίνας ροδών αντιγράφου της Bmw κραμάτων αργιλίου πλαισίων ροδών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου 6 τρύπα 4x4 από τα οδικά πλαίσια με το χρώμιο Rivetrs
| PCD: | 139.7mm, 150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Οικονομική στην κατανάλωση βενζίνης 17 18 19 ίντσα 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | ο κατασκευαστής το 2020 της Κίνας 17 18 19 ίντσα που σφυρηλατείται κυλά το πλαίσιο ροδών πλαισίων κρ |
|---|---|
| Υλικό: | Alunimun, κράμα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Τα πλαίσια κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου AUDI ταξινομούν 20 21 ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου 22 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Τα πλαίσια κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου AUDI ταξινομούν 20 21 ρόδα αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC |
| Τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |
17 χυτές 5x127 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας A356.2 αργίλιο
| όνομα προϊόντων: | 17 ίντσας αρχικό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων εργοστασίων χυτό αργίλιο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 60PCS |
Το κράμα αργιλίου PCD 5x150 από το δρόμο κυλά το πλαίσιο φορτηγών 17 ίντσας
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
A356.2 κράμα αργιλίου 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Χονδρικό εμπόριο 2020 εργοστασίων 18 19 ρόδες πλαισίων αυτοκινήτων κραμάτων αργιλίου 20 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

