Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Κοίλο 4X114.3 κυλά τις ρόδες κραμάτων αργιλίου επιβατικών αυτοκινήτων Suv πλαισίων
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | μαύρος |
Το βουρτσισμένο γυαλισμένο αργίλιο Alloy19x9.5 κυλά τα πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα προϊόντων: | ρόδα αυτοκινήτων ροδών κραμάτων αργιλίου 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
18 ρόδες κραμάτων αργιλίου ίντσας 5×112 5×120 για την κατηγορία Γ 3 σειρές
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Βουρτσισμένες ασημένιες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου για τον αγώνα
| Όνομα προϊόντων: | Βουρτσισμένες ασημένιες σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου για τον αγώνα |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Aftermarket βούρτσισε τις σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket βούρτσισε τις σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 18 Aftermarket αγώνα ίντσας 5×100 5×112 5×114.3 πλαίσια κραμάτων
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 4×4 5×114.3 6×139.7
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου 4×4 5×114.3 6×139.7 |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2020 |
| Χρώμα: | silver+much spokes |
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Aftermarket 17 18 19 πλαίσια αυτοκινήτων αργιλίου ίντσας 5×120
| Όνομα προϊόντων: | ΚΑΥΤΗ υψηλή επίδοση 17 18 πώλησης ρόδα αυτοκινήτων 19 ίντσας με τα πλαίσια αργιλίου 5X120 |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2020 |
| Χρώμα: | Μαύρος |

