Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
JWL ΜΈΣΩ τυποποιημένων 17 18 19 ροδών κραμάτων αντιγράφου ίντσας 5×112
| Όνομα προϊόντων: | 17 18 ρόδα 19 ίντσας, χονδρικό 5*112 jwl μέσω των πλαισίων ροδών αργιλίου κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
PCD πλαίσια κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 6×139.7 20 για το ΔΑΣΟΦΎΛΑΚΑ ROVER
| Όνομα προϊόντων: | Νέο σχέδιο 20 ρόδες αντιγράφου πλαισίων PCD 6x139.7 αργιλίου 22 ιντσών για το αμερικανικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου αυτοκινήτων 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 18 ίντσα προσαρμόζει τη δημοφιλή ρόδα κραμάτων ροδών αργιλίου αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Οικονομικό στην κατανάλωση βενζίνης πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων 16» 17» 20»
| Όνομα προϊόντων: | Οικονομικό στην κατανάλωση βενζίνης πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων 16» 17» 20» |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | κόκκινος |
5 τρύπα 19 πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Mercedes
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - ποιότητα 5 πλαίσια ροδών κραμάτων τρυπών 19 πλαίσια ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Me |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Τρύπα: | 5,6 |
TS16949 cOem 18 ίντσας πλαισίων συνήθειας αποδεκτός για το ελαφρύ φορτηγό SUV
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Λήξη: | Ο Μαύρος, σχολιάζει Black+Milling Window+Chrome Rivetrs |
Καθολικές αυτοκινήτων 17×9 6 ρόδες κραμάτων τρυπών πετώντας με Beadlock
| Όνομα προϊόντων: | Καθολικές αυτοκινήτων 17×9 6 ρόδες κραμάτων τρυπών πετώντας με Beadlock |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
17 ίντσα 4 πλαίσια ροδών αυτοκινήτων κραμάτων × 4 για Tundra της Toyota Τακόμα
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αυτοκίνητο κραμάτων ίντσας 4×4 6x139.7 κυλά τα πλαίσια για tundra της TOYOTA Τακόμα |
|---|---|
| Ύφος: | νέο σχέδιο του 2022 |
| Χρώμα: | ματ μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
πλαίσια ροδών κραμάτων αυτοκινήτων τρυπών 18inch 19inch 5 για Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Λήξη: | Μαύρος πυροβόλο όπλο γκρίζο |

