Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
15 ίντσα 4 προσαρμοσμένες τρύπα ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων μεγέθους, αυτοκίνητες ρόδες πλαισίων κραμάτων
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
17 σφυρηλατημένες ρόδες αλουμινίου μηχανών ίντσας πρόσωπο αντιδιαβρωτικές
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
F60632 το Ρ 18 ίντσα τρίκλισε τα πλαίσια ροδών κραμάτων πλαισίων 8.0j για τη Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | Εξουσιοδότηση για 3 yesrs |
Ελαφριές Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου ρόδες
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Λήξη: | Χρώμιο/στιλβωτική ουσία/βούρτσα |
A356.2 μεταλλίνη μαύρο γυαλισμένο 17inch από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου
| Όνομα: | 18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κράμα αργιλίου 15 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Κινεζικό εργοστάσιο υψηλό - ποιότητα 15 πλαϊνές ρόδες κραμάτων ίντσας 4*4 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6x139.7 βαθιές κοίλες 6 πλαϊνές ρόδες αργιλίου τρυπών
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |

