Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Επί παραγγελία το 1995 18 Benz Ε της Mercedes ίντσας πλαίσια ροδών κατηγορίας
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
17 πλαίσια ροδών κραμάτων ίντσας, ελαφριά σφυρηλατημένα κοίλα πλαίσια ροδών
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Το φορτηγό ίντσας αυτοκινήτων 17x9 Suv κυλά το εξατομικεύσιμο χρώμα 130mm PCD
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
ET12 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου που αλέθουν το παράθυρο 20x10
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
| Χρώμα 1: | Ματ Black+Milling window+Milling καρφώνει το κόκκινο επίστρωμα |
Το αμερικανικό σπορ αυτοκίνητο μίλησε λεπτά το κοίλο αργίλιο ροδών A356.2 κραμάτων 19 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
Ανθεκτική στους κραδασμούς 16 17 18 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Οι ρόδες κραμάτων ίντσας 4X4 KIPARDO 17 εγκαθιστούν πλαϊνή 16 ίντσα 6X139.7 5X150 18 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Ελαφρύ κράμα αργιλίου 6061-T6 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ κράμα αργιλίου 6061-T6 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
8X150 αρνητικό όφσετ 114,3 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων PCD 19» A356.2
| Όνομα προϊόντων: | 8X150 αρνητικό όφσετ 114,3 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων PCD 19» A356.2 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
5x120 σφυρηλατημένες Aftermarket ρόδες 42mm κραμάτων αργιλίου ET
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |

