Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Το πολυ καλώδιο Spokes σφυρηλάτησε τα πλαίσια της Mercedes χρωμίου 20 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| Pcd: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
JWL ΜΈΣΩ 5x1143 πετώντας ρόδες κραμάτων της Bmw 20 ιντσών
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6x150 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων πλάτος 9 ίντσας για την επανάλειψη Suv
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
19 ίντσα κράμα αργιλίου 20 ίντσας 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 19 ίντσα κράμα αργιλίου 20 ίντσας 2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
18 ίντσα 19 ίντσα μαύρες ρόδες κραμάτων αργιλίου 20 ιντσών A356.2
| όνομα προϊόντων: | Καυτές 18 19 Aftermarket προσώπου μηχανών ροδών κραμάτων αργιλίου 20 ιντσών μαύρες ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Συνήθεια 17 18 19 20 21 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Συνήθεια 17 18 19 20 21 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Ύφος: | Νέο σχέδιο |
| Χρώμα: | silver+much spokes |
Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Σφυρηλατημένο κοίλο κράμα 20 19 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
15 16 17 18 19 διαμορφωμένες ροή ρόδες ίντσας 4×108 5×120
| Όνομα προϊόντων: | 15 16 17 18 19 διαμορφωμένες ροή ρόδες ίντσας 4×108 5×120 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων A356.2 5x100 5x114.3 για Audi A5 A3
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
18 ίντσα 66.56mm σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου αντιδιαβρωτικές
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |

