Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Ελαφριές 18 19 20 21 ρόδες αλουμινίου 22 ιντσών σφυρηλατημένες T6061
| Όνομα προϊόντων: | 18 19 20 21 22 ίντσα προσάρμοσε τη σφυρηλατημένη αργίλιο ρόδα T6061 με PCD 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18» 19» 20» Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 18» 19» 20» Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Μέγεθος: | 18 19 20 ίντσα |
6x139.7 ρόδες 15mm ET JWL κραμάτων αυτοκινήτων 20 ιντσών 4X4 πιστοποιημένα
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
KIPARDO το πετώντας κράμα κυλά το Al Toyota 18 ίντσας γυάλισε το αλεσμένο πλαίσιο ροδών κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO γυάλισε το αλεσμένο Al Toyota 18 ίντσας που πετά τις ρόδες κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2/αργίλιο |
| Χρώμα: | Ασήμι |
9 ίντσα 16 πλαϊνές ρόδες τζιπ καρφιών χρωμίου πλαισίων χρωμίου ίντσας
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| λέξη κλειδί: | Σχέδιο πλέγματος με τα καρφιά χρωμίου |
| Λήξη: | καρφιά καραμελών red+chrome |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
Aftermarket πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket 18 19 20 21 πλαίσια ροδών κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών για το αυτοκίνητο με PCD 5x108 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Οικονομικές στην κατανάλωση βενζίνης 18 19 ρόδες κραμάτων αντιγράφου 20 ιντσών
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Το μαύρο κράμα αυτοκινήτων κυλά 17 σφυρηλατημένες ίντσα μαύρες aftermarket ρόδες αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Το μαύρο κράμα αυτοκινήτων κυλά 17 σφυρηλατημένες ίντσα μαύρες aftermarket ρόδες αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Μαύρος τελειώστε Aftermarket MAG A356.2 τις ρόδες
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |

