Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Cusomized μαύρη λήξη 20 ίντσας ροδών cOem σφυρηλατημένη 5x112
| PCD: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
14 15 16 Aftermarket ίντσας 4x100 4x108 5x114.3 5x100 ρόδες κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Kipardo 14 15 16 aftermarket ίντσας 4x100 4x108 5x114.3 5x100 ρόδες κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
6x139.7 2500LBS τρίκλισε 17 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας για Range Rover
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αργίλιο ίντσας 6x139.7 6x114.3 4x4 περιβάλλει τις ρόδες με το ανώτατο φορτίο 2500LBS |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | A356.2 |
A356.2 ρόδες κραμάτων αντιγράφου του Land Rover με το προσαρμοσμένο λογότυπο
| Όνομα προϊόντων: | Το Land Rover σχεδίασε πρόσφατα τη ρόδα κραμάτων έτους πλαισίων το 2021 ροδών αντιγράφου |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Land Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 19 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5×100
| Όνομα προϊόντων: | Η προσαρμοσμένη ρόδα μεγέθους περιβάλλει το αργίλιο 18 19 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5x100 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Βαθύ χείλι 4x4 από τις οδικές ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | 20 22 πλαϊνές ρόδες πλαισίων κραμάτων χειλικού αργιλίου 24 ιντσών βαθιές 4x4 |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος, καφετής |
| Τρύπα: | 5,6,8 |
Αντικατάσταση cOem 17 ίντσα 18 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας 5x114.3
| Ονομασία προϊόντος: | Ζάντες αλουμινίου προσαρμοσμένες 17 ίντσες Νέο αυτόματο σχέδιο ζάντες 18 ιντσών ζάντες κράματος αυτο |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4 κομμάτια |
Aftermarket ρόδες κραμάτων αντιγράφου για τη ζωγραφική του Land Rover
| Όνομα προϊόντων: | Νέες Aftermarket σχεδίου ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου πλαισίων κραμάτων για το Land Rover |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
Πετώντας ρόδες κραμάτων αντικατάστασης 16x6.5 17x6.5 5x114.3 cOem
| Υλικό: | 2019 καυτό 16x6.5 17x6.5 5x114.3 κυλά το κράμα περιβάλλει τις πετώντας ρόδες για την πώληση |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| τύπος ροδών: | σχέδιο του 2021 |

