Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ via car aluminum rim ] αγώνας 243 προϊόντα.
Κοίλες 20x12 βαθιές κοίλες ρόδες κραμάτων PCD 6x139.7 για το ΤΖΙΠ TOYOTA
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες 20x12 suv ET πλαϊνό πλαίσιο -44, pcd πλαίσια κραμάτων 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
Πετώντας ρόδες κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας ρόδες κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Συνήθεια 1 κομμάτι 2 κομμάτι 3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες κραμάτων
| Όνομα: | KIPARDO η σφυρηλατημένη ρόδα κραμάτων προσαρμόζει το σχέδιο 1 κομμάτι 2 κομμάτι κατασκευαστής 3 κομμ |
|---|---|
| Υλικό: | T6061 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
16 πλαϊνές ρόδες φορτηγών αργιλίου ρίψεων χαμηλής πίεσης ίντσας 6x139.7 5x127 6x135 για τις επαναλείψεις
| Όνομα προϊόντων: | 16 πλαϊνές ρόδες φορτηγών αργιλίου ρίψεων χαμηλής πίεσης ίντσας 6x139.7 5x127 6x135 για τις επαναλεί |
|---|---|
| Ύφος: | 2021 νέο σχέδιο |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Κοίλη λεπτή ακτίνα σπορ αυτοκίνητο 15 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας
| όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Πετώντας ρόδες κραμάτων JWL 19» Toyota Honda Civic A356.2
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας ρόδες κραμάτων JWL 19» Toyota Honda Civic A356.2 |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Toyota、 Honda |
| Υλικό: | A356.2 |
6 πλαϊνή 6x139.7 τρυπών ρόδα κραμάτων αργιλίου ροδών κραμάτων για τη διάβαση της TOYOTA
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Προσαρμοσμένη ρόδα κραμάτων βημάτων σφυρηλατημένη χείλι 19 ίντσα για A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Υλικό: | Αργίλιο T6061 |
Πλαϊνό υλικό χρωμίου 17 ίντσας 6x114.3 ροδών φορτηγών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
COem ρόδες αντιγράφου Range Rover 22 ιντσών 120mm κράμα αργιλίου
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |

