Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου 5×120 PCD ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket MAG κραμάτων αργιλίου 5×120 PCD ρόδες |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6x139.7 2500LBS τρίκλισε 17 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας για Range Rover
| Όνομα προϊόντων: | 17 το αργίλιο ίντσας 6x139.7 6x114.3 4x4 περιβάλλει τις ρόδες με το ανώτατο φορτίο 2500LBS |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | A356.2 |
Προσαρμοσμένη ρόδα κραμάτων βημάτων σφυρηλατημένη χείλι 19 ίντσα για A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Υλικό: | Αργίλιο T6061 |
Επί παραγγελία το 1995 18 Benz Ε της Mercedes ίντσας πλαίσια ροδών κατηγορίας
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
18 ίντσα 66.56mm σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου αντιδιαβρωτικές
| Όνομα προϊόντων: | Ρόδες PCD 5x120 Kipardo 19 ρόδες κραμάτων ίντσας για τη BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά στη θερμότητα 20» 21» 22» 5×112 5×114.3 5×120 σφυρηλάτησαν τις ρόδες κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
6 Lugs το κράμα αργιλίου κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για το ταχύπλοο σκάφος εδάφους του Τακόμα f150 TOYOTA
| όνομα: | Το κράμα κυλά 20 ίντσα 6x139.7 για τη TOYOTA Τακόμα 4Runner |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | Πολλά χρώματα, υποστηρίζουν επίσης προσαρμοσμένος |
PCD πλαίσια κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 6×139.7 20 για το ΔΑΣΟΦΎΛΑΚΑ ROVER
| Όνομα προϊόντων: | Νέο σχέδιο 20 ρόδες αντιγράφου πλαισίων PCD 6x139.7 αργιλίου 22 ιντσών για το αμερικανικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Aftermarket SUV σπορ αυτοκίνητο 18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 18 Aftermarket 5x112 5x120 ίντσας Aftermarket προσώπου σπορ αυτοκίνητο πλαισίων SUV επεξεργασμένες σ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
18 ίντσα 19 μαύρη ροή ίντσας 5×114.3 που διαμορφώνει τα σφυρηλατημένα πλαίσια αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | 18 ίντσα 19 μαύρη ροή ίντσας 5×114.3 που διαμορφώνει τα σφυρηλατημένα πλαίσια αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

