Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
4×4 αυτοκίνητο 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 4×4 αυτοκίνητο 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
17 σφυρηλατημένες ρόδες αλουμινίου μηχανών ίντσας πρόσωπο αντιδιαβρωτικές
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Το φορτηγό ίντσας αυτοκινήτων 17x9 Suv κυλά το εξατομικεύσιμο χρώμα 130mm PCD
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
JWL ΜΈΣΩ 5x1143 πετώντας ρόδες κραμάτων της Bmw 20 ιντσών
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6*139.7 ΜΑΥΡΗ κοίλη 16 ίντσα 4x4 αργιλίου ΡΙΝΟΚΕΡΩΝ από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | κοίλη πλαϊνή ρόδα αργιλίου ΡΙΝΟΚΈΡΩΝ 4X4 6*139.7 ΜΑΎΡΗ |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
πλαίσια φορτηγών κραμάτων αργιλίου 20×12 6×139.7 4x4
| Όνομα προϊόντων: | πλαίσια φορτηγών κραμάτων αργιλίου 20×12 6×139.7 4x4 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
20» 21» 22» ρόδες κραμάτων αργιλίου 5×112 5×114.3 σφυρηλατημένες 5×120 για τα αυτοκίνητα πολυτέλειας
| Όνομα προϊόντων: | 20» 21» 22» ρόδες κραμάτων αργιλίου 5×112 5×114.3 σφυρηλατημένες 5×120 για τα αυτοκίνητα πολυτέλειας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
8X150 αρνητικό όφσετ 114,3 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων PCD 19» A356.2
| Όνομα προϊόντων: | 8X150 αρνητικό όφσετ 114,3 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων PCD 19» A356.2 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
16» 17» 18» 19» τρικλισμένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | το χονδρικό aftermarket πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων πέταξε το πλαίσιο 16 ροδών» πλαίσιο ροδών |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Το κράμα αργιλίου PCD 5x150 από το δρόμο κυλά το πλαίσιο φορτηγών 17 ίντσας
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

