Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
Ανθεκτική στους κραδασμούς 16 17 18 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Οι ρόδες κραμάτων ίντσας 4X4 KIPARDO 17 εγκαθιστούν πλαϊνή 16 ίντσα 6X139.7 5X150 18 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
17 αυτοκίνητο πλαίσιο ροδών ίντσας 5×114.3
| Όνομα προϊόντων: | Το εργοστάσιο της Κίνας παρείχε 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων αντικατάστασης cOem ίντσας 5x114.3 για |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
ΜΕΣΩ Aftermarket 4x4 JWL 17×9.0 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | 17X9.0 aftermarket ρόδες με ΜΕΣΩ της ρόδας κραμάτων JWL κατάλληλης για τις πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
17 ίντσα 18 πετώντας ρόδες κραμάτων χαλκού ίντσας 5x100 5x120
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πώληση 17 18 aftermarket ροδών κραμάτων ίντσας 5x100 5x120 πλαίσιο ροδών έκανε στην Κίνα |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Κοίλη λεπτή ακτίνα σπορ αυτοκίνητο 15 πετώντας ρόδες κραμάτων ίντσας
| όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
16 πλαϊνές ρόδες φορτηγών αργιλίου ρίψεων χαμηλής πίεσης ίντσας 6x139.7 5x127 6x135 για τις επαναλείψεις
| Όνομα προϊόντων: | 16 πλαϊνές ρόδες φορτηγών αργιλίου ρίψεων χαμηλής πίεσης ίντσας 6x139.7 5x127 6x135 για τις επαναλεί |
|---|---|
| Ύφος: | 2021 νέο σχέδιο |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 ρόδες κραμάτων pCD τρυπών
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Aftermarket MAG 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 ρόδες
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket MAG 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Τύπος ροδών: | Νέο σχέδιο |
Εξατομικεύσιμες Aftermarket MAG 5x160 PCD ρόδες από τη ροή Formming
| Όνομα προϊόντων: | Aftermarket MAG 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 ρόδες |
|---|---|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| τύπος τροχού: | νέο σχέδιο |

