Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x114.3 6x139.7 4x4 για τη TOYOTA FJ πιό cruisier
| Όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
χυτή ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ JWL ροδών πλαισίων κραμάτων αργιλίου 15X6.5 16X7 17X7 ΜΈΣΩ TS16949
| Όνομα προϊόντων: | πλαίσιο κραμάτων αργιλίου 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 για την ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
πλαίσιο κραμάτων αργιλίου 15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949
| όνομα προϊόντων: | πλαίσιο κραμάτων αργιλίου 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 για την ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
Βαθύ πιάτο 6 τρύπα 6x139.7 4x4 από το κράμα αργιλίου οδικών πλαισίων
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το En 139,7 Pulgadas 4x4 αργιλίου από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x139.7 βαθιές κοίλες 6 πλαϊνές ρόδες αργιλίου τρυπών
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Βαθιές κοίλες ρόδες 6x139.7 κραμάτων του Land Rover κραμάτων αργιλίου 17 ίντσα
| Όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 17 ίντσα |
6x139.7 ρόδες 15mm ET JWL κραμάτων αυτοκινήτων 20 ιντσών 4X4 πιστοποιημένα
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πλαϊνό υλικό χρωμίου 17 ίντσας 6x114.3 ροδών φορτηγών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |

